Wsparcie – informacje

CEL:

Jeśli uważasz, że moje teksty sprawdzają się jako odskocznia na późny wieczór z lampką wina w dłoni albo z ciekawością śledzisz kolejne przygody wykreowanych przeze mnie bohaterów i uważasz, że chciałbyś więcej takich tekstów zobaczyć to wystarczy mnie wesprzeć. Każda dosłownie złotówka jest motorem napędowym do jeszcze większego wysiłku. Dzięki zebranym pieniądzom jestem wstanie poświęcać coraz większą ilość czasu na swój literacki rozwój jednocześnie dostarczać przy tym lepsze, barwniejsze historie. Może kiedyś osiągnę poziom wystarczająco wysoki, aby w pełni oddać się tworzeniu prozy na bardzo wysokim poziomie. Każdy z nas marzy o tym, by utrzymać się na tym świecie robiąc to co się kocha. Więc staram się spełniać marzenia. Pytanie brzmi, czy pomożesz mi to osiągnąć?

 

PROGI:

1 zł – LITERA // Każde nowe dzieło zaczyna się od pojedynczej litery. Jesteś literą, małym krokiem człowieka, ale wielkim dla autora. Dziękuję za to wsparcie!

5 zł – SŁOWO // Litery tworzą sylaby. Natomiast te łącząc się ze sobą nazywamy słowami. Jesteś słowem. Pięknym, bogatym w emocje słowem.

10 zł – ZDANIE //Stałeś się zdaniem. Fundamentem każdego dzieła. Ważną cząstką w podróży przez wyobraźnię.

15 zł – AKAPIT //Budzące się w tobie piękno sprawiło, że narodziłeś się jako akapit. Nie jesteś już surowym materiałem. Stałeś się integralną częścią wykreowanego świata.

25 zł – ROZDZIAŁ //Twoja podróż rozkwita włącznie z Tobą. Twe imię to Rozdział. Burzysz nikczemne pustki i zostawiasz wyraźny ślad swego istnienia.

30 zł – AKT //Jesteś prawie u kresu podróży. Dorosłeś. Stałeś się Aktem twórczym. Mecenasem natchnienia. Muzą kreacji.

100 zł – DZIEŁO //Oto wielki finał Twojej przygody. Mecenasie stałeś się bohaterem własnego dzieła. Przez wzgląd na dokonania, które osiągnąłeś mianuję Ciebie herosem.