Cierpliwości...
Ładowanie
Moje książki

Moje książki

Kronika Michaela Knighta, cześć 1

Satysfakcja: 9.0/10

Oto opowieść o tym jak stałem się częścią świata Czwartej Pieczęci, bo tym razem zamierzam opowiedzieć wam historię bez tych wszystkich kłamstw i niedopowiedzeń. Tym razem nie pozwolę, aby rozum odrzucił to co wydaje się być nierealne. Tym razem będzie to historia kompletna, szczera i prawdziwa, a wszystko zaczęło się w grudniowe popołudnie w moim gabinecie w Haven City…

 

Świat Magana: Vergil

Satysfakcja: 8.0/10
Vergil to kontynuacja mrocznego thrilera kryminalnego “Świat Magana: J. E. Booker”, gdzie raz jeszcze będziemy mogli przeżyć ponurą, pełną filozoficznych wątków historię w przedziwnym i zarazem okrutnym świecie gdzie magia i technologia współistnieją na jednej płaszczyźnie

Świt Legend: Rycerze Starej Republiki

Satysfakcja: 8.5/10

Druga część cyklu dark fantasy “Qila Morte” opowiadająca tym razem historię legendarnego czarnego rycerza Świętego Zakonu Masek, Egeharda Asury i jego udziale w Wojnie o Północ.

magana 370

Świat Magana: J. E. Booker

Satysfakcja: 9.0/10

Świat Magana to thriller kryminalny rozgrywający się w alternatywnym świecie na terenach byłej Warszawy zwanej obecnie Miastem 301. Jest to karykaturalna, cyniczna opowieść o amerykańskim policjancie, który w ramach międzynarodowej wymiany trafia do burzliwej Europy, gdzie podejmuje największe wyzwanie w swojej karierze.

Ostatni Egzorcysta

Satysfakcja: 9.5/10

To anegdota pełna przemyśleń na temat życia, które nie zawsze jest usłane różami. To sąd nad samotnością, nad pokorą i ulotnością istnienia.

Świt Legend

Satysfakcja: 8.0/10

Przeklęty bard nawiedza lasy Dziedzictwa. Pragnie opowiedzieć komuś swoją historię, jednak nie może jej odtworzyć w całości. To doprowadza go do szaleństwa. Przemierza zatem lasy w poszukiwaniu osoby, której mógłby przekazać swoją klątwę. Pewnej nocy trójka złodziei natykasię w lesie na przeklętego barda, który snuje opowieść sprzed lat…

Czwarta Pieczęć

Satysfakcja: 10/10

Oto opowieść o trzech antybohaterach, utkana z mrocznych epizodów i wciągająca swoim diabolicznym klimatem. Poznajcie zupełnie nową wersję Apokalipsy!

Psychoza Michaela Knighta

Satysfakcja: 7.0/10
Każda historia ma swój koniec czy nam się to podoba czy nie. Nie zawsze zakończenie jest takie jakiego oczekujemy. Karmieni od dzieciństwa naiwnymi legendami sądzimy, że po każdej burzy wychodzi słońce. Niestety nawet w promieniach nasze gwiazdy kryje się ciemność, która pożera naszą duszę – moją duszę. To była długa droga i jeśli jesteś ciekawy co spotkałem na swojej mecie życia to musisz wejść w świat skąpany w mroku. Uważaj, bo ty też możesz stracić swoją duszę.

Koszmar Michaela Knighta

Satysfakcja: 7.0/10
Kontynuacja historii prywatnego detektywa. Psychodeliczna opowieść, gdzie szaleństwo wtapia się w ponurą rzeczywistość. Cudza krew na dłoniach wsiąka jak kwas, serce dudni melodią obłędu, a szepty wydaję się być bardziej wyraźne niż kiedykolwiek. Świat przypomina iluzję stworzoną przez chorego magika w czasie swego przedstawienia. Życie jak sen zmienia się w koszmar.

Michael Knight

Satysfakcja: 7.0/10

Oto właśnie Michael Knight. Na pozór kolejny, banalny kryminał z przewidywalną fabułą. Wszystko zaczyna się niepozornie, kilka cynicznych komentarzy na temat otaczającego świata. Pukanie do drzwi, klient, rozmowa. Tandetna historyjka pisana na kolanie. Tempo zwalnia, zatrzymuje się i boom! Padają strzały, które odmieniają scenariusz.