4 maja 2018 - Sprawy techniczne, ogłoszenia

To dziwne, że prowadząc różne strony i blogi dopiero od niedawna postanowiłem założyć własny zakątek w tym wirtualnym świecie. Najwyższy czas, tak to można by było podsumować. Potrzebowałem impulsu, większej swobody. Tak zrodził się pomysł na nowe otwarcie, które mam nadzieję, że spodoba się Wam przynajmniej tak samo jak mi. Nowa okolica to również również nowa funkcjonalność. Posty będą zamieszczane na dole strony, by ukryć w ich środku archiwum oraz spis wszelkich kategorii, by lepiej i przede wszystkim sprawniej wyszukać odpowiednie teksty jakie Was interesują. Nie trudno też zauważyć, że przeniosłem całą dotychczasową publikację Medium: Mroczny pasażer, by całą resztę zostawić na starych śmieciach. Oczywiście zamierzam kontynuować historię Aleksandra, który będzie miał za zadanie rozwiązanie zagadki brutalnego morderstwa małej dziewczynki. Tak jak dotychczas kolejne części powinny się pojawiać raz w tygodniu w piątki bądź w soboty.

Korzystając z tego, że to moje podwórko i moje reguły postanowiłem otworzyć sklep (“Książki”), gdzie po najniższej cenie można zakupić moje poprzednie tytuły, mowa tutaj oczywiście o Micheal Knight: Trylogia w wersji cyfrowej. Dodatkowo, jeśli ktokolwiek z Was będzie chciał mnie wspomóc nawet symboliczną złotówkę, by wyrazić zadowolenie z moich tekstów i poprzez taką formę zmobilizować mnie do jeszcze większej pracy nad sobą nic nie stoi na przeszkodzie, by wykupić w tym samym sklepie “Wsparcie”. Nikogo nie zmuszam do datków, są całkowicie dobrowolne, ale dzięki takim cegiełkom będę mógł jeszcze bardziej skupić się na pisaniu, wyrażaniu siebie oraz serwowaniu Wam coraz co lepszej uczty dla zmysłów. Nie oszukujemy się – każdy artysta istnieje tylko dzięki fanom i mecenasom.

Na koniec tej krótkiej notatki powitalnej chciałbym wyrazić głęboką nadzieję, że to miejsce stanie się miejscem spotkań z literaturą, która Was zaintryguje, zabawi i zmusi choć trochę do przemyśleń. Wszelkie opinie na temat strony, mojej twórczości czy to przyjazne rady bądź uzasadniona krytyka są zawsze mile widziane. Zatem bez żadnych oporów prosiłbym Was, w razie czego, o zostawienie komentarza. Każde dla mnie zdanie jest ważne, bo dzięki temu mogę rozwijać się, udoskonalać, by koniec końców zdobywać kolejne szczyty wyobraźni w trudnym fechtunku jakim bez wątpienia jest literacka proza. Jeszcze raz kłaniam się nisko i witam, nareszcie, w moich skromnych progach! A już od następnego postu wracamy do opowiadań. Obiecuję!

Discover more from Mariusz Walczak

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading