2 grudnia 2020 -


Zapowiedź

TAKIEGO KOŃCA ŚWIATA NIKT SOBIE NIE WYOBRAŻAŁ…

Płatny morderca, Paul Canterbury, przyjmuje zlecenie zgładzenia wampira ukrywającego się w muzeum. To, co miało być jedynie łatwą okazją do zarobienia paru groszy, staje się początkiem problemów, które odmienią życie bohatera. Już wkrótce Paul zostanie wplątany w wojnę pomiędzy Niebem a Piekłem, stanie się świadkiem śmierci nieśmiertelnego, przemierzy Piekło w imię miłości… A wszystko to tylko dlatego, że łasy na pieniądze przyjmie parszywe zlecenie, którego nigdy nie powinien akceptować.

Oto opowieść o trzech antybohaterach, utkana z mrocznych epizodów i wciągająca swoim diabolicznym klimatem. Poznajcie zupełnie nową wersję Apokalipsy!


„”Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga Ojca. Ojca znanego ze swojej nieskończonej miłości. Jak podłe, jak złe, jak powykręcane moralnie musi być to dziecko, reprezentujące nas wszystkich, że jego Ojciec, Bóg Ojciec odwrócił się od niego. (…) Nasza nieskończona dola grzesznika okazała się być większa od nieskończonego miłosierdzia. Mój drogi twoja wymarzona Apokalipsa już trwa. Boga w Niebie nie ma. Zostaliśmy sami we wszechświecie. Oto największa kara, jaka może spotkać krnąbrne dziecko!”.

— Luca Angel

Miejsce gdzie można zakupić książkę.

Księgarnia Tantis ↗