Post Image

[Google Play] [Lubimy czytać]

Świat Magana to thriller kryminalny rozgrywający się w alternatywnym świecie na terenach byłej Warszawy zwanej obecnie Miastem 301. Jest to karykaturalna, cyniczna opowieść o amerykańskim policjancie, który w ramach międzynarodowej wymiany trafia do burzliwej Europy, gdzie podejmuje największe wyzwanie w swojej karierze.

Świat Magana to świat wypełniony magią i magicznymi stworzeniami, gdzie na porządku dziennym można spotkać orka, elfa, lycana, świetlika czy innego przedstawiciela magicznych ras. To również świat pełen cudacznych odkryć technologicznych opartych na alternatywnym węglu i rozwoju sztucznej inteligencji. To świat pełen kontrastów gdzie w kotle życia wiara w starych bogów ubranych w nowoczesne szaty miesza się z pionierskimi wynalazkami, wiedźmy stawiają tarota, a miasta dosłownie sięgają nieba.

Świat Magana to po prostu mroczna opowieść o człowieczeństwie, rasizmie, dyskryminacji i buncie. To opowieść pełna magii i technologii. To po prostu Świat Magana widziany oczami oficera śledczego do spraw kryminalnych, Jamesa Erica Bookera.

 

 

Comments are closed.