20 czerwca 2019 - Czwarta Pieczęć Opowiadania Świt Legend

Korzystają ze sposobności postanowiłem podzielić się paroma informacjami w związku ze zbliżającymi się premierami książek, bo warto zaznaczyć, że nie jeden, a dwa tytuły w tym roku będą starały się rozpieścić Wasze zmysły barwnymi, ekscytującymi historiami na pograniczu mroku i fascynacji! Nie przedłużając:

  • Premiera Świtu Legend, a związku z tym, zapowiedź konkretnej daty musi zostać odłożona w czasie. W czasie ostatniej prostej zostały odkryte pewne niedociągnięcia, które trzeba wyeliminować przed właściwą premierą. Zapewne konkrety pojawią się w pierwszej połowie lipca. Wierzę, że właśnie wtedy będę mógł przybliżyć Wam mroczny świat fantasy, gdzie bogowie, smoki i magia zostały na nowo rozpisane jako zalążek wielkiej historii świata Tanis, który zostanie mocniej nakreślony w przyszłym roku.
  • Horror o tytule Czwarta Pieczęć powinien pojawić się na początku sierpnia i aby uatrakcyjnić premierowy czas planuję na obecną chwilę dwa konkursy, gdzie do wygrania będzie łącznie (w zależności od zainteresowania) 20 egzemplarzy tejże powieści, która nawet mnie elektryzuje! Z ręką na sercu obiecuję Wam, że warto poczekać jeszcze te kilka tygodni.
  • Pytacie,  co później? Sława, chwała, pieniądze i królestwa! A mówiąc już bez przesadyzmu komicznego to już teraz bez wytchnienia pracuję nad nową serią (tak, serią!) thrillerów kryminalnych, gdzie historia została osadzona w alternatywnym świecie pełnym magii i zupełnie nowej technologi. Jak zwykle będzie mrocznie, intrygująco z barwnymi postaciami oraz dojrzałą fabułą, która powinna Was niejednokrotnie zaskoczyć.
  • Jest to jednak melodia, może niezbyt odległej, ale wciąż przyszłości więc spoglądając ponownie na najbliższy czas postaram się być bardziej aktywny w związku ze zbliżającymi się premierami, aby przybliżyć Wam dwa różne, ale bogate światy, które nakreśliłem w swoim umyśle i przelałem na papier. I chociaż, tak jak pisałem na wstępie, co do pierwszej książki nie mam twardej daty to wierzę, że tytuł będzie mógł zagościć na Waszych półkach jeszcze przed zakończeniem wakacji.
  • Do zobaczenia już wkrótce!