Post Image

Niestrudzony wędrowcze co przemierzasz szlaki własnego życia usiądź na chwilę przy ciepłym ognisku pozytywnych myśli i odpocznij przy moich skromnych, szczerych słowach. Spójrz na te łakome kolory zaklęte w magicznych kształtach, które wyrastają na grzbiecie Drzewa Życia i wybierz dla siebie, i może dla swoich najbliższych, ten najbliższy twojemu sercu. Uwierz mi, jest w czym wybierać więc zastanów się dobrze, która barwa sprawi, że najbliższy rok stanie się niezapomnianym przeżyciem pełnym pyszności i dobrodziejstwa.

  • Niech szlachetna biel będzie symbolem słonecznych dni pełnych sukcesów bez trwogi, bez stresów i niepotrzebnych zwrotów akcji.
  • Niech żywa, głęboka czerń przyniesie nocne niebo porozrywane lampionami gwiazd nucące pieśni natchnione, a bogowie weny i amorów niech ukłonią się przed tobą dając ci siłę oraz wytchnienie, abyś swoim życiem napisał najlepszą prozę życia codziennego.
  • Niech zieleń otuli twoje zmęczone ciało wiosną i latem. Niech będzie twoją zbroją, twoim schronem chroniącym cię przed zagrożeniami współczesnej, miejskiej dżungli obowiązków.
  • Niech błękit czystszy niż niebo, piękniejszy niż lazur morza zagości w twoim spojrzeniu przynosząc ze sobą kosz pełen pewności siebie, szacunku innych oraz niech wybudzi to uśpione wewnętrzne piękno wypełniające twoją duszę.
  • Niech szmaragdowy błysk stanie się koroną, a ty królem dobrych wieści, spełnionych przygód i zdobytych szczytów kolejnych gór sukcesów.
  • Niech czerwień ognia i zimna barwa stali stanie się twym orężem, by przezwyciężać wszelkie życiowe trudności, które zgubnie staną na twojej drodze ku chwale i miłości.
  • Niech złoto i purpura oświecają twoje domowe zacisze pełne uroku, fantazji, nadziei i kreatywności. Stwórz pomnik co przetrwa próbę dziejów i ośmieszy prawa czasu, by twoje imię zagościło w naszych lekkich i pogodnych umysłach.
  • Niech pomarańcz i żółć oraz grafit stworzą trofea twoich romansów z życiem niczym najwięksi malarze, poeci i bardowie, którzy kiedykolwiek żyli na tej skromnej, soczystej planecie.

Więc niestrudzony wędrowcze odpowiedz sobie, którą barwę chcesz wybrać, ponieważ w imieniu palety kolorów, słów, akapitów i stworzonych przeze mnie bohaterów i historyjek powiadam tobie, że w ten magiczny okres nie ma chciwców, łajdaków i pomagierów. Nie ma złych wyborów, ponurych myśli i przygnębiającej prawdy. Zatem jeśli takie będzie twoje życzenie to podaruję ci całą barwną tęczę życzeń i dołożę od siebie kilka magicznych zaklęć, by obdarować cię radością i szczęściem jednym prostym gestem: Wesołych Świąt i wspaniałego Nowego Roku!

Poprzednie
Wieża Babel w Hellheim
Następne
Pustostan
Comments are closed.